Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Ekonom MM 72 WP 1kg

  Marka: Ciech

  Cena

  Cena

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Opis produktu i specyfikacja
  Dawkowanie
  Opinie
  Usługi
  Możesz potrzebować także
  Proponowane produkty

  Opis produktu - Ekonom MM 72 WP 1kg

  Ekonom MM 72 WP: jest fungicydem o działaniu układowym i powierzchniowym. Przeznaczony do stosowania zapobiegawczego lub w ochronie winorośli, pomidora, oberżyny, ziemniaka i tytoniu przed chorobami.

   

  Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych lub sadowniczych oraz opryskiwaczy ręcznych (winorośl, pomidor, oberżyna).

  Typ produktu: Fungicyd.

  Zawartość substancji czynnych:

  mankozeb (związek z grupy ditiokarbaminianów) - 640 g/kg (64 %)

  metalaksyl (związek z grupy fenyloamidów) – 80 g/kg (8 %)

   

  Zastosowanie w uprawach:

  • Winorośl
  • Pomidor, oberżyna (w uprawie polowej)
  • Pomidor, oberżyna (w uprawie pod osłonami)
  • Ziemniak
  • Tytoń

   

  Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

  Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione

  Specyfikacja

  Marka: Ciech

  Cena

  Dawkowanie - Ekonom MM 72 WP 1kg

  Opinie - Ekonom MM 72 WP 1kg

  Usługi

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma