Agrosimex logo

Ekonom MM 72 WP 1kg

Producent: CIECH

Kod produktu: 1236v

Produkt wycofany ze sprzedaży

Zobacz zamienniki.

Opis produktu i specyfikacja
Dawkowanie
Wysyłka i płatność
Zwroty
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

Ekonom MM 72 WP: jest fungicydem o działaniu układowym i powierzchniowym. Przeznaczony do stosowania zapobiegawczego lub w ochronie winorośli, pomidora, oberżyny, ziemniaka i tytoniu przed chorobami.

 

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych lub sadowniczych oraz opryskiwaczy ręcznych (winorośl, pomidor, oberżyna).

Typ produktu: Fungicyd.

Zawartość substancji czynnych:

mankozeb (związek z grupy ditiokarbaminianów) - 640 g/kg (64 %)

metalaksyl (związek z grupy fenyloamidów) – 80 g/kg (8 %)

 

Zastosowanie w uprawach:

  • Winorośl
  • Pomidor, oberżyna (w uprawie polowej)
  • Pomidor, oberżyna (w uprawie pod osłonami)
  • Ziemniak
  • Tytoń

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione

Dawkowanie

Wysyłka i płatność

Zwroty

Opinie

Usługi

Produkt wycofany ze sprzedaży

Zobacz zamienniki.

Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma