Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Ekonom MM 72 WP 1kg

  Marka: Ciech

  Cena

  Cena

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Zobacz zamienniki.

  Opis produktu i specyfikacja
  Dawkowanie
  Opinie
  Usługi
  Możesz potrzebować także
  Proponowane produkty

  Opis produktu - Ekonom MM 72 WP 1kg

  Ekonom MM 72 WP: jest fungicydem o działaniu układowym i powierzchniowym. Przeznaczony do stosowania zapobiegawczego lub w ochronie winorośli, pomidora, oberżyny, ziemniaka i tytoniu przed chorobami.

   

  Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych lub sadowniczych oraz opryskiwaczy ręcznych (winorośl, pomidor, oberżyna).

  Typ produktu: Fungicyd.

  Zawartość substancji czynnych:

  mankozeb (związek z grupy ditiokarbaminianów) - 640 g/kg (64 %)

  metalaksyl (związek z grupy fenyloamidów) – 80 g/kg (8 %)

   

  Zastosowanie w uprawach:

  • Winorośl
  • Pomidor, oberżyna (w uprawie polowej)
  • Pomidor, oberżyna (w uprawie pod osłonami)
  • Ziemniak
  • Tytoń

   

  Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

  Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione

  Specyfikacja

  Marka: Ciech

  Cena

  Dawkowanie - Ekonom MM 72 WP 1kg

  Opinie - Ekonom MM 72 WP 1kg

  Usługi

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Zobacz zamienniki.

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma