Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  EKONOM 72 WP 5kg

  Marka: Ciech

  EAN: 5902004500799

  Cena

  Cena

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Opis produktu i specyfikacja
  Dawkowanie
  Do pobrania
  Opinie
  Usługi
  Możesz potrzebować także
  Proponowane produkty

  Opis produktu - EKONOM 72 WP 5kg

  EKONOM 72 WP: jest środkiem grzybobójczym w postaci proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu systemicznym i kontaktowym, do stosowania zapobiegawczego w ochronie ziemniaka i roślin warzywnych przed chorobami grzybowymi.

   

  Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych lub sadowniczych oraz opryskiwaczy ręcznych (winorośl, pomidor, oberżyna).

   

  Zawartość substancji czynnych:

  metalaksyl (związek z grupy fenyloamidów) - 8%.

  mankozeb (związek z grupy ditiokarbaminianów) - 64%.

   

  OKRES KARENCJI: okres od dnia ostatniego zabiegu do dnia zbioru roślin przeznaczonych do konsumpcji ZIEMNIAK, CEBULA – 14 DNI POMIDOR - 7 DN

  Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

  Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione

  Specyfikacja

  Marka: Ciech

  EAN: 5902004500799

  Cena

  Dawkowanie - EKONOM 72 WP 5kg

  Opinie - EKONOM 72 WP 5kg

  Usługi

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma