TSW 2013 zakończone

TSW 2013Zakończyły się Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2013. Trwającą dwa dni imprezę według organizatora odwiedziło w sumie około 4200 osób. Wśród odwiedzających licznie pojawili się producenci warzyw.

tsw 2013 targi sadownictwa i warzywnictwaWystawcy na TSW 2013

W tym roku wśród wystawców w halach wystawienniczych warszawskiego Expo XXI dominowali producenci i dystrybutorzy sprzętu do produkcji sadowniczej. Były to głównie urządzenia i komponenty chłodnicze, urządzenia do pakowania, środki produkcji i narzędzia. Zwiedzający mieli więc znakomitą okazję do dokładnego zapoznania się z oferowanymi maszynami, a także porównania produktów różnych producentów. Na targach można było zobaczyć ładowarki, wózki widłowe, rozdrabniacze sadownicze i polowe, maszyny uprawowe, rozsiewacze nawozów, odkurzacze przemysłowe, mikrociągniki. Zabrakło natomiast większości  firm agrochemicznych.

Konferencja warzywnicza na TSW 2013

W dwóch salach na konferencji warzywnej tematy z zakresu uprawy, ochrony i przechowywania warzyw, a także zagadnienia ekonomiczne, dotyczące rynku pomidorów i ogórków szklarniowych prezentowali naukowcy z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach na czele z prof. Franciszkiem Adamickim i z Uniwersytetów Przyrodniczych Krakowie i Poznaniu, IOR PIB w Poznaniu, a także doradcy z firm z branży ogrodniczej.

Atrakcje w czasie TSW 2013

Stoisko Agrosimex cieszyło się znacznym zainteresowaniem odwiedzających targi. Atrakcją podczas TSW 2013 była loteria fantowa z wieloma atrakcyjnymi nagrodami, w której można było wygrać m.in. zestaw akumulatorowy, nawozy oraz środki ochrony roślin.

[nggallery id=40]

Polecane artykuły: