Konferencja Fresh Market 2011 – relacja

produkcja owoców konferencja szkoleniaW piątek 30 września 2011 roku w Ożarowie Mazowieckim odbyła się Konferencja Fresh Market 2011. Była to już czwarta z kolei edycja tego wydarzenia, które umożliwia spotkanie producentów owoców i warzyw z przedstawicielami sieci handlowych. Nie zabrakło również firm oferujących opakowania, maszyny i usługi.

Konferencja Fresh Market 2011 gościła prawie 340 osób reprezentujących ponad 190 firm z Polski i Europy. Wśród nich znalazły się firmy z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Czech, Szwajcarii, Ukrainy, Rosji, Francji, Grecji, Belgii, Izraela.

Od rana do godzin popołudniowych eksperci branży owocowo-warzywnej wygłaszali ciekawe wykłady dotyczące sytuacji na rynku, prognoz na nadchodzący sezon, a także warunków handlu z sieciami detalicznymi.

fresh market award nagroda

Równolegle z wykładami rozpoczęły się rozmowy handlowe dostawców owoców i warzyw z kupcami z sieci handlowych. Zainteresowanie współpracą mieli możliwość porozmawiania z przedstawicielami sieci : Biedronka, Auchan, Tesco, Makro, Carrefour, Stokrotka, Kaufland, Inetrmarche, Dino, Polomarket, Marcpol, Bomi oraz dwóch rosyjskich sieci: Victoria (Dixi) oraz Magnit.

Fresh Market Award – Produkt Roku

Konferencja zakończyła się uroczystym bankietem podczas, którego została wręczona nagroda dla najbardziej innowacyjnego produktu oraz nagroda dla produktu wybranego przez czytelników portalu fresh-market.pl. Tytuł Fresh Market Award – Produkt Roku oraz nagrodę czytelników zdobył Pomidor odmiana Tomimaru Muchoo zgłoszony przez firmę Monsanto.

Galeria zdjęć

[nggallery id=30]

Inne artykuły o Konferencji Fresh Market 2011:

Konferencja Fresh Market 2011

Konferencja Fresh Market 2011 – jeden dzień, wiele możliwości

Program Konferencji Fresh Market 2011

Oficjalna strona konferencji