Konferencja Fresh Market 2011 – jeden dzień, wiele możliwości

Fresh market konferencjaJuż 30 września w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się czwarta edycja Konferencji Fresh Market. Jest to wydarzenie skupiające dostawców warzyw i owoców oraz przedstawicieli sieci handlowych. Program Konferencji Fresh Market 2011 jest zaprojektowany w ten sposób, by maksymalnie dopasować się do potrzeb wszystkich uczestników i umożliwić im nawiązanie jak największej liczby cennych kontaktów.

Kupieckie Centrum Handlu

 … to scena główna Konferencji Fresh Market 2011. To właśnie tutaj, w strefie stoisk sieci handlowych z Polski i krajów europejskich odbywać się będą rozmowy handlowe z kupcami reprezentującymi największe polskie markety. Stoiska sieci są dostępne przez cały dzień, a spotkania nie są ograniczone harmonogramem, by każdy w swobodny sposób mógł dopasować swój czas do możliwości przyszłych kontrahentów.

Wykłady i panele dyskusyjne

 … to forum, gdzie z ust ekspertów można usłyszeć o panujących na rynku aktualnych trendach, zdobyć kluczowe dla działalności informacje oraz poznać analizy cen i prognozy na przyszłość. Podczas paneli dyskusyjnych po każdym wykładzie uczestnicy będą mieli okazję zadać ekspertom nurtujące ich pytania.

Strefa VIP

 … to miejsce przeznaczone na spotkania i swobodne rozmowy uczestników Konferencji, którzy nie posiadają własnych stoisk. Tutaj, w miłej atmosferze przy odświeżającym poczęstunku można nawiązać kontakty biznesowe.

Wystawa

 … która będzie trwać przez cały dzień Konferencji w salach Centrum Konferencyjnego. Aż do wieczornego bankietu uczestnicy będą mogli odwiedzić stoiska wystawiennicze firm handlowych i usługowych.

Bankiet

 … jest finałem Konferencji, gdzie w mniej formalnej atmosferze przy wykwintnej kolacji oraz towarzyszących jej atrakcjach można nawiązać bliższe kontakty z nowymi partnerami biznesowymi.

 

Fresh market konferencjaKontakt z organizatorem:

Ewelina Tomczak

Koordynator Konferencji

Tel. kom. +48 603 811 818

Tel. +48 22 721 60 62

Email: ewelina.t@fresh-market.pl

www.freshmarket.com.pl