Agrosimex logo

Dominator Clean 360 SL

Producent: Agrosimex

Kod produktu: 36399

Przeznaczenie: uprawy rolnicze,uprawy sadownicze

pojemność
Cena
pojemność:
1L
5L
200L
pojemność
Cena
pojemność:
1L
5L
200L

Produkt chwilowo niedostępny

Planowana dostawa: brak danych

43,24 zł za 1szt.
43,24 zł za 1 szt.

Powiadomienie o dostępności

Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.
Opis produktu i specyfikacja
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

Dominator Clean 360 SL 1L jest herbicydem, w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego stosowanym nalistnie, w uprawie pszenicy ozimej, jęczmienia ozimego, żyta ozimego, pszenżyta ozimego, pszenicy jarej, rzepaku ozimego, rzepaku jarego, na polach uprawnych po zbiorze roślin uprawnych (ścierniska) oraz w uprawie jabłoni, gruszy, śliwy i wiśni.

 

Zawartość substancji czynnej: glifosat w formie soli izopropyloaminowej - 360 g/l (47,22%).

 

Dominator Clean 360 SL 1L stosowany jest przy użyciu samobieżnego lub ciągnikowego opryskiwacza polowego, sadowniczego i opryskiwacza ręcznego.

 

Dominator Clean 360 SL 1L dawkowanie

Uprawa/ zastosowanie

Termin stosowania

Dawka

Zalecana ilość wody

Po zbiorze roślin uprawnych, przed rozpoczęciem upraw pożniwnych w celu zwalczania perzu właściwego i innych chwastów (ścierniska)

Środek stosować po zbiorze roślin uprawnych przed rozpoczęciem upraw pożniwnych w celu zwalczania chwastów na ściernisku. Środek stosować na zielone, intensywnie rosnące chwasty. Po zbiorze rośliny uprawnej, a przed zastosowaniem środka, nie wykonywać żadnych zabiegów uprawowych. Chwasty jednoliścienne powinny mieć co najmniej 5 cm wysokości a chwasty dwuliścienne powinny w pełni wykształcić dwa liście właściwe.

5 l/ha.

250 l /ha.

Pola uprawne przed zbiorem zbóż:

Żyto ozime, pszenica ozima, pszenica jara, pszenżyto ozime, jęczmień ozimy.

Zabieg środkiem wykonać w stosować w fazie dojrzałości woskowej ziarna, gdy wilgotność ziarna wynosi 20 - 30 % tj. na 10 - 14 dni przed przewidywanym zbiorem. W momencie wykonywania zabiegu chwasty powinny być zielone i znajdować się w fazie intensywnego rozwoju.

4 l/ha.

150 - 300 l/ha

Pola uprawne przed zbiorem rzepaku ozimego i rzepaku jarego

Środek stosować, gdy wilgotność nasion mierzona wilgotnościomierzem wynosi poniżej 30 %. W momencie przeprowadzania zabiegu chwasty powinny być zielone i znajdować się w fazie intensywnego wzrostu.

4 l/ha.

150 - 300 l/ha.

Jabłoń, grusza, śliwa, wiśnia

Środek można stosować od wiosny do jesieni na intensywnie rosnące chwasty, w dawce zależnej od występujących gatunków.

6,25 l/ha

200 - 300 l/ha.

 

Okres karencji:

Drzewa owocowe (jabłoń, grusza, wiśnia, śliwa) – 35 dni

Zboża (pszenica jara, pszenica ozima, żyto ozime, jęczmień ozimy, pszenżyto ozime, rzepak ozimy, rzepak jary) – 7 dni

 

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

 

Opinie

Usługi

Cena:
43,24 zł za 1szt.
43,24 zł za 1 szt.

Produkt chwilowo niedostępny.

Planowana dostawa: brak danych

Powiadomienie o dostępności

Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.

Dostaniesz maila, jak tylko wybrany produkt pojawi się w sprzedaży.

Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma