Corteva

EAN:3362130164531

Delegate 250 WG (spinetoram) 0,5kg Corteva - insektycyd

Środek ochrony roślin przeznaczony do ochrony sadów przed owocówkami, zwójkami i miodówkami. Aplikacja za pomocą opryskiwacza sadowniczego, samobieżnego lub ciągnikowego. Zawiera substancję czynną spinetoram (250 g/kg). Działa na szkodniki żołądkowo i kontaktowo, a na roślinie powierzchniowo i translaminarnie. Szybkie i skuteczne działanie - efekt widoczny po kilkudziesięciu minutach. Do stosowania w uprawach jabłoni i gruszy. Okres karencji: 7 dni. Użycie z zachowaniem bezpieczeństwa. Środki mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie z odpowiednimi kwalifikacjami. Uważać na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka i zasady bezpieczeństwa.

  • Waga:

    500 g

chwilowo niedostępny Placeholder

chwilowo niedostępny

ikona Tylko oryginalne produkty Placeholder

Tylko oryginalne produkty

ikona 100% polska firma Placeholder

100% polska firma

Środek do ochrony sadu przed owocówkami, zwójkami i miodówkami.

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnego lub ciągnikowego opryskiwacza sadowniczego.

 

Zawartość substancji czynnej:

spinetoram (związek z grupy spinozyn) - 250 g/kg (25 %)

 

Działanie:

Na szkodnika działa żołądkowo i kontaktowo, a na roślinie działa powierzchniowo i translaminarnie.

 

Korzyści:

Szybkie i skuteczne działanie na szkodniki

Produkt bardzo dobrze zwalcza owocówki, zwójki i miodówki.  Efekt działania widoczny jest już po kilkudziesięciu minutach od zastosowania. Po aplikacji szkodnik przestaje żerować w ciągu kilku minut a śmiertelność następuje w ciągu 1 do 24 godzin. Na szkodnika działa żołądkowo i kontaktowo, a na roślinie działa powierzchniowo i translaminarnie.

 

Zastosowanie w uprawach:

  • Jabłoń
  • Grusza

 

Okres karencji: 7 dni

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione.

Uprawa

Zwalczanie Agrofagu

Jak stosować? Dawkowanie

jabłoń

owocówka jabłkóweczka, owocówka południóweczka, zwójki jodłowe, szrotówek białaczek

Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,3 kg/ha

grusza

miodówki, owocówka jabłkóweczka, owocówka południóweczka, zwójki liściowe, szrotówek białaczek

Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,3 kg/ha