EAN:2000000484563

Deflektor III rzędu Siatkowy Kofler

Deflektor siatkowy III rzędu stosowany w systemach antyprzymrozkowych ogranicza ilość wody za deflektorem i precyzyjnie kieruje strumień w wybrane miejsce. Montowany na trzecim rzędzie  poprawia efektywność ochrony antyprzymrozkowej i zwiększa kontrolę nad zasięgiem zraszania.

Deflektor siatkowy III rzędu to solidny, metalowy komponent stosowany w systemach antyprzymrozkowych. Jego zadaniem jest ograniczenie przepływu wody za deflektorem, co pozwala precyzyjnie wyznaczyć obszar zraszania i uniknąć nadmiernego zużycia wody w miejscach, które nie wymagają ochrony.

Siatkowa konstrukcja modyfikuje strumień wody, ograniczając jego zasięg za deflektorem. Dzięki temu woda trafia dokładnie tam, gdzie jest wymagana dla efektywnej ochrony przed przymrozkami

Najważniejsze korzyści

  • Dedykowany do systemów antyprzymrozkowych – wspiera stabilność i efektywność ochrony.
  • Mniej wody za deflektorem – precyzyjne dawkowanie wody, zapobiegające zalewania niepotrzebnych obszarów. 
  • Oszczędność wody – ograniczenie strat poza strefą ochronną.