Agrosimex logo

CORTO 10 WG 2.5kg

Marka: Agrosimex

Kod produktu: 28954

Cena
Cena

Ilość:

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

899,72 zł za 1szt.
899,72 zł za 1 szt.
Opis produktu i specyfikacja
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

CORTO 10WG jest środkiem z grupy regulatorów wzrostu i rozwoju roślin w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej przeznaczonym do stosowania w uprawie jabłoni w celu skrócenia przyrostu pędów.

CORTO 10 WG to środek przeznaczony do stosowania w sadownictwie, przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy sadowniczych oraz opryskiwaczy ręcznych.

 

Zawartość substancji czynnej: proheksadion wapnia (związek z grupy cykloheksanodionów) -100 g/kg (10,0%)

Corto oprysk dawkowanie

Uprawa

Dawka

Termin, zastosowanie

Jabłoń

Jednorazowa dawka Corto to 1,25 kg/ha, użyta na suche rośliny, 500 – 2000 l wody.

Maksymalna łączna dawka zastosowania Corto w sezonie to 2,5 kg/ha.

Pierwszy zabieg należy przeprowadzić na początku aktywnego wzrostu pędów (od fazy BBCH 31), gdy młode pędy są nie dłuższe niż 5 cm (lub pod koniec kwitnienia). Zabieg można powtórzyć po 3 do 5 tygodniach.

Środek stosować do fazy, w której owoce osiągają 50% typowej wielkości (BBCH 75).

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

 

Opinie

Usługi

Cena:
899,72 zł za 1szt.
899,72 zł za 1 szt.

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

Ilość:
Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma