Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  CORTO 10 WG 2.5kg (proheksadion wapnia)

  Marka: Fine

  EAN: 2000000289540

  Cena

  Cena

  Ilość:

  Produkt dostępny

  Wysyłka 24h

  833,08 zł za 1szt.
  Opis produktu i specyfikacja
  Opinie
  Usługi

  Opis produktu

  CORTO 10WG jest środkiem z grupy regulatorów wzrostu i rozwoju roślin w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej przeznaczonym do stosowania w uprawie jabłoni w celu skrócenia przyrostu pędów.

  CORTO 10 WG to środek przeznaczony do stosowania w sadownictwie, przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy sadowniczych oraz opryskiwaczy ręcznych.

   

  Zawartość substancji czynnej: proheksadion wapnia (związek z grupy cykloheksanodionów) -100 g/kg (10,0%)

  Corto oprysk dawkowanie

  Uprawa

  Dawka

  Termin, zastosowanie

  Jabłoń

  Jednorazowa dawka Corto to 1,25 kg/ha, użyta na suche rośliny, 500 – 2000 l wody.

  Maksymalna łączna dawka zastosowania Corto w sezonie to 2,5 kg/ha.

  Pierwszy zabieg należy przeprowadzić na początku aktywnego wzrostu pędów (od fazy BBCH 31), gdy młode pędy są nie dłuższe niż 5 cm (lub pod koniec kwitnienia). Zabieg można powtórzyć po 3 do 5 tygodniach.

  Środek stosować do fazy, w której owoce osiągają 50% typowej wielkości (BBCH 75).

   

  Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

  Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

   

  Specyfikacja

  Marka: Fine

  EAN: 2000000289540

  Cena

  Opinie - CORTO 10 WG 2.5kg (proheksadion wapnia)

  Usługi

  Cena brutto:
  833,08 zł za 1szt.

  Produkt dostępny

  Wysyłka 24h

  Ilość:

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma