Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Carial Flex 5kg

  Marka: Syngenta

  Grupa upraw: Ziemniak

  EAN: 5901157078124

  Przeznaczenie: uprawy rolnicze

  Substancja czynna: Mandipropamid, Cymoksanil

  Cena

  Cena

  Produkt chwilowo niedostępny

  Wysyłka 48h

  Powiadomienie o dostępności

  Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.
  Opis produktu i specyfikacja
  Dawkowanie
  Do pobrania
  Opinie
  Usługi
  Możesz potrzebować także
  Proponowane produkty

  Opis produktu - Carial Flex 5kg

  Agrofag: Zaraza ziemniaka

  Oprysk, fungicyd, koncentrat w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej, o działaniu wgłębnym i powierzchniowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie ziemniaka przed zarazą ziemniaka.

  Zawartość substancji czynnych: mandipropamid (związek z grupy amidów) – 250 g/kg (25 %), cymoksanil (związek z grupy iminoacetylomoczników) – 180 g/kg (18 %).

  Carial Flex 5kg - Środek przeznaczony jest do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych. 

  Zastosowanie w uprawach: ziemniak. 

  Uprawa Agrofag Termin Dawka Zalecana ilość wody
  Ziemniak zaraza ziemniaka zapobiegawczo lub interwencyjnie w początkowej fazie infekcji zgodnie z sygnalizacją w danym rejonie. Środek stosować od początku fazy zakrywania międzyrzędzi (10% zakrycia powierzchni gleby) do początku fazy zamierania rośliny uprawnej (początek żółknięcia liści) (BBCH 31-91). 0,6 kg/ha 200-600 l/ha

   

  Okres karencji: ziemniak - 7 dni.

   

   

  Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

  Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

   

  Specyfikacja

  Marka: Syngenta

  Grupa upraw: Ziemniak

  EAN: 5901157078124

  Przeznaczenie: uprawy rolnicze

  Substancja czynna: Mandipropamid, Cymoksanil

  Cena

  Dawkowanie - Carial Flex 5kg

  Opinie - Carial Flex 5kg

  Usługi

  Produkt chwilowo niedostępny.

  Powiadomienie o dostępności

  Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.

  Dostaniesz maila, jak tylko wybrany produkt pojawi się w sprzedaży.

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma