SADOWNICTWO

SZKOLENIA

11.10.2013

Ruszyły przygotowania do IV edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2014

Brak autora

Agrosimex
IV Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW odbędą się w Warszawskim Centrum Targowym Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w dniach 19-20 lutego 2014 roku. Targi po raz drugi organizuje Oficyna Wydawnicza Oikos, zapraszając do współpracy wszystkie firmy oferujące środki produkcji, maszyny i urządzenia oraz usługi dla producentów owoców i warzyw.

W ubiegłym roku...

Poprzednia edycja TSW 2013 zakończyła się sukcesem. Odwiedziło nas około 4200 osób. Swoje oferty prezentowało 107 wystawców na 3000 m2. Wygłoszono 39 wykładów i prelekcji. Wśród zwiedzających rozlosowano nagrody na łączną kwotę prawie 20000 zł. Naszą stronę internetową odwiedziło w tym czasie 15400 unikalnych użytkowników. Zanotowaliśmy 50755 odsłon. Uczestnicy TSW 2013 podkreślali, że były to targi ściśle specjalistyczne, które przyciągnęły fachowców, osoby szczególnie zainteresowane wymianą doświadczeń i rozwojem swoich gospodarstw.

Patronat

Ponownie Targom TSW patronują Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz najważniejsze stowarzyszenia branżowe w Polsce: Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej, Towarzystwo Rozwoju Sadów Karłowych, Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw.

Nie tylko wystawy...

Targom TSW 2014 towarzyszyć będzie konferencja, której partnerem został Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach. Przy przygotowaniu części merytorycznej współpracować będziemy z naszymi patronami branżowymi oraz Ministerstwem Rolnictwa. Szczególny nacisk położymy na tematy ekonomiczne oraz zagadnienia dotyczące integrowanej ochrony roślin, nowoczesnych metod przechowywania warzyw, agrotechnikę oraz problemy związane z mechanizacją ogrodnictwa. Do udziału zaprosiliśmy wybitnych prelegentów zarówno z kraju, jak i zagranicy. Współpracę medialną nawiązaliśmy m.in. z portalami branżowymi sadownictwo.agro.pl, jagodnik.pl, e-sadownictwo.pl, podoslonami.pl, fresh-market.pl, warzywnictwo.agro.pl. Prasowym partnerem medialnym TSW 2014 są czasopisma: Doradca Sadowniczy i Doradca Warzywniczy. Polska produkcja ogrodnicza stale się rozwija, wykazując się ogromną dynamiką, nowoczesnością i wysoką jakością. W ciągu kilku ostatnich lat Polska stała się jednym z największych na świecie producentów świeżych owoców i warzyw. Oznacza to między innymi, że potrzebne są takie miejsca spotkań jak targi TSW, służące wymianie poglądów i doświadczeń oraz negocjacjom handlowym. Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW to już stała pozycja w kalendarzu spotkań ogrodniczych, ważne miejsce rozmów branżowych i nawiązywania owocnych kontaktów. Więcj informacji: www.tsw.targi.pl
linkedin Placeholder facebook Placeholder twitter Placeholder