Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Beloukha 680 EC

  Marka: Belchim

  Cena

  Cena

  Produkt chwilowo niedostępny

  Powiadomienie o dostępności

  Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.
  Opis produktu i specyfikacja
  Dawkowanie
  Do pobrania
  Opinie
  Usługi
  Możesz potrzebować także
  Proponowane produkty

  Opis produktu - Beloukha 680 EC

  Beloukha 680 EC to środek chwastobójczy, który ma zastosowanie w programie niszczenia chwastów i odrostów korzeniowych w drzewach owocowych.

   

  Zawartość substancji czynnej: kwas nonanowy (związek z grupy kwasów karboksylowych) – 680 g/l (71,7%)

   

  Beloukha 680 EC – Stosowanie

  Środek produkowany jest w formie koncentratu, z którego sporządza się emulsję wodną. Pogoda słoneczna, ciepła, przyspiesza jeszcze efekt działania środka i zwiększa jego skuteczność. Ma zastosowanie również w programie desykacji ziemniaków, nie migruje do bulw ziemniaka.

   

  Beloukha 680 EC – Działanie

  Środek działa w sposób kontaktowy, nieselektywny. Jest środkiem o działaniu kontaktowym, który nie przemieszcza się w roślinie. Zawiera kwas pelargonowy (nonanowy), pochodzący z naturalnej ekstrakcji oleju rzepakowego.
  Brak właściwości toksycznych, bezpieczny dla zwierząt i środowiska naturalnego.
  Podczas aplikacji produktu na zielone części roślin, substancja aktywna prowokuje szybkie odwodnienie tkanek roślinnych, powodując tym samym zahamowanie procesu fotosyntezy oraz innych procesów fizjologicznych związanych z funkcjonowaniem membrany, co w efekcie powoduje wyschnięcie dotkniętej części rośliny.
  Produkt charakteryzuje się bardzo szybkim efektem działania, widocznym już w kilka godzin od aplikacji, a także szybkim rozkładem w środowisku naturalnym.

   

   

  Zastosowanie w uprawach (profesjonalne):

  • jabłoń
  • śliwa
  • winorośl
  • ziemniak

  Zastosowanie w uprawach (nieprofesjonalne):

  • jabłoń
  • śliwa
  • winorośl

  Obszary przemysłowe, utwardzone place, utwardzone drogi i ścieżki dla pieszych oraz chodniki, stałe konstrukcje o twardych lub półprzepuszczalnych powierzchniach – zwalczanie mchu.

   

  Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

  Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi.

   

  Specyfikacja

  Marka: Belchim

  Cena

  Dawkowanie - Beloukha 680 EC

  Opinie - Beloukha 680 EC

  Usługi

  Produkt chwilowo niedostępny.

  Powiadomienie o dostępności

  Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.

  Dostaniesz maila, jak tylko wybrany produkt pojawi się w sprzedaży.

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma