Agrosimex logo
Nowość

Belem 0.8 MG 12kg

Producent: Agrosimex

Kod produktu: 33373

Ilość:

Produkt dostępny od ręki

226.89 zł za 1szt.
226.89 zł za 1 szt.
Opis produktu i specyfikacja
Wysyłka i płatność
Zwroty
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

BELEM 0.8 MG zwalcza drutowce

BELEM 0,8 MG to innowacyjny insektycyd do ochrony upraw przed szkodnikami w glebie stosowany w trakcie siewu lub sadzenia. Występuje w formie mikrogranulatu, który nie jest rozpuszczalny w wodzie.

Czynnik aktywny: cypermetryna – 8 g/kg (0.8%)

Grupa chemiczna: pyretroidy

Formulacja: Mikrogranulat (MG)

Aplikacja: z dyfuzorem QDC-DXP® aplikator mikrogranulatu

 

BELEM 0,8 MG działa jak bariera wokół rośliny lub bulw. Preparat ma działanie kontaktowe i żołądkowe przez 4 miesiące. Paraliżuje układ nerwowy przez kontakt mikrogranul z insektami. 

Belem 0.8 MG dawkowanie

Uprawa Agrofag Dawka Termin
Ziemniak Zwalcza drutowce 24 kg/ha Środek stosować rzędowo do redliny w czasie sadzenia bulw, stosując aplikator do granulowanych środków ochrony roślin połączony z sadzarką
Rzepak ozimy Śmietka kapuściana, pchełka rzepakowa 12 kg/ha Środek stosować podczas siewu rzepaku doglebowo, przy użyciu podłączonego do siewnika aplikatora do granulowanych środków ochrony roślin, zapewniając przykrycie glebą
granulatu wraz z nasionami
Marchew (w uprawie w polu) Połyśnica marchwianka 12 kg/ha Środek stosować podczas siewu marchwi doglebowo, przy użyciu podłączonego do siewnika aplikatora do granulowanych środków ochrony roślin, zapewniając przykrycie glebą
granulatu wraz z nasionami.
Rzepak jary Drutowce, śmietka kapuściana, pchełka rzepakowa 12 kg/ha Środek stosować podczas siewu rzepaku doglebowo, przy użyciu podłączonego do siewnika aplikatora do granulowanych środków ochrony roślin, zapewniając przykrycie glebą granulatu wraz z nasionami
Pietruszka, seler, pasternak (w uprawie w polu z siewu) Połyśnica marchwianka 12 kg/ha Środek stosować podczas siewu nasion doglebowo, przy użyciu podłączonego do siewnika aplikatora do granulowanych środków ochrony roślin, zapewniając przykrycie ziemia granulatu wraz z nasionami.

 

Belem 0,8 MG zwalcza śmietkę kapuścianą w rzepaku

Belem 0,8 MG rozsypuje się w linii wysiewu za pomocą mikrogranulatora przymocowanego do siewnika, z dyfuzorem DXP w zależności od uprawy. Środek owadobójczy jest aktywny miejscowo, dlatego konieczne jest żeby granulat został umieszczony w bezpośredniej bliskości nasion rzepaku oraz przykryty glebą. Zabieg powinien być przeprowadzony w ten sposób, aby zoptymalizować prawdopodobieństwo kontaktu larw śmietki kapuścianej lub pchełki rzepakowej z granulatem środka.

  • Belem działa już od momentu zaaplikowania go w glebie.
  • Cypermetryna o działaniu kontaktowym ogranicza zagrożenie w momencie zetknięcia szkodnika z mikrogranulami.
  • Ochrona, aż do 120 dni

Belem 0.8 MG zwalcza również szkodniki takie jak pchełka rzepakowa

 

Produkt rozsypuje się w linii wysiewu lub sadzenia za pomocą mikrogranulatora przymocowanego do siewnika lub sadzarki, z dyfuzorem DXP w zależności od uprawy. Środek jest aktywny miejscowo, dlatego konieczne jest żeby granulat został umieszczony w bezpośredniej bliskości nasion lub sadzeniaków rośliny chronionej oraz przykryty glebą. Zabieg powinien być przeprowadzony w ten sposób, aby zoptymalizować prawdopodobieństwo kontaktu larw szkodników z granulatem środka. 

 

 

 

 

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

 

 

Wysyłka i płatność

Zwroty

Opinie

Usługi

Nowość
Cena:
226.89 zł za 1szt.
226.89 zł za 1 szt.

Produkt dostępny od ręki

Ilość:
Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma