Agrosimex logo

ASX Krzem

Marka: ASX

Kod produktu: 29010

EAN: 5900644535782

Pojemność
Cena
Pojemność:
500 ml
1L
5L
Pojemność
Cena
Pojemność:
500 ml
1L
5L

Ilość:

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

72,10 zł za 1szt.
72,10 zł za 1 szt.
Opis produktu i specyfikacja
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

ASX Krzem plus jest nawozem przeznaczony do likwidacji niedoborów mikroskładników pokarmowych i krzemu poprzez nawożenie dolistne i fertygację.

ASX Krzem plus – Działanie

  • Tworzy w liściach i naskórku rodzaj warstwy izolacyjnej, tym samym zwiększając ochronę rośliny jak i owoców przed zimnem
  • Tworzy pryzmat i ułatwia przesyłanie światła do tkanek
  • Zwiększa dopływ tlenu do korzeni poprzez wzmacnianie ścian kanałów doprowadzających powietrze i umożliwia oddychanie roślinom w okresach nadmiaru wody w glebie.
  • Krzem osadza się na warstwie bezpośrednio pod naskórkiem, ten zestaw warstw ochronnych ogranicza penetrację naskórka przez choroby grzybowe
  • Krzem tworzy mikro-kryształy na liściach lub na skórce, które to podrażniają części jamy gębowej owadów czy nicieni
  • Poprzez wzmocnienie naskórka, zapobiega nadmiernej transpiracji
  • Ogranicza stres rośliny w przypadku deficytu lub nadmiaru fosforu, potasu, manganu, azotu czy glinu (AL).
  • Krzem wspomaga roślinę w pobieraniu składników pokarmowych.

ASX Krzem plus- Stosowanie

  • Dolistnie
  • Fertygacja

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

 

 

Opinie

Usługi

Cena:
72,10 zł za 1szt.
72,10 zł za 1 szt.

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

Ilość:
Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma