Agrosimex logo

Askalon 125 SC 1L

Producent: CIECH

Kod produktu: 1237v

Produkt wycofany ze sprzedaży

Zobacz zamienniki.

Opis produktu i specyfikacja
Dawkowanie
Wysyłka i płatność
Zwroty
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

Askalon 125 SC:  to fungicyd w formie koncentratu w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC), przeznaczony do zwalczania chorób powodowanych przez grzyby.

 

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych.

 

Zawartość substancji czynnych: Czynnik aktywny: flutriafol (związek z grupy triazoli) – 125 g/l

 

 

Askalon 125 SC – Działanie:

Środek o działaniu powierzchniowym i układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego. Środek zawiera substancję czynną z grupy triazol.

 

Zastosowanie w uprawach:

  • pszenica ozima
  • pszenżyto ozime
  • jęczmień jary

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione

Dawkowanie

Wysyłka i płatność

Zwroty

Opinie

Usługi

Produkt wycofany ze sprzedaży

Zobacz zamienniki.

Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma