Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Adengo 315 SC

  Marka: Bayer

  EAN: 5908229368565

  Pojemność
  Cena
  Pojemność:
  500 ml
  5L
  Pojemność

  Cena

  Pojemność:
  500 ml
  5L

  Ilość:

  Produkt dostępny

  Wysyłka 24h

  305,52 zł za 1szt.
  Opis produktu i specyfikacja
  Opinie
  Usługi

  Opis produktu

  ADENGO 315 SC jest herbicydem selektywnym o działaniu układowym. Pobierany jest zarówno poprzez korzenie jak i również przez łodygi i liście kiełkujących chwastów. Po zastosowaniu środka chwasty nie wschodzą lub krótko po wschodach bieleją, przestają rosnąć i zamierają. Dobre uwilgotnienie gleby sprzyja wysokiej aktywności środka w glebie oraz pozwala na utrzymanie jego aktywności w możliwie długim okresie czasu. W warunkach suszy skuteczność środka może być znacznie ograniczona w wyniku braku możliwości przedostania się substancji czynnych do systemu korzeniowego chwastów.

   

  Zawartość substancji czynnych:

  • tienkarbazon metylu - (związek z grupy triazolinonów) - 90 g/l (7,6%)
  • izoksaflutol - (związek z grupy izoksazoli) - 225 g/l (19,1%)

   

  Sejfner:

  • cyprosulfamid – 150 g/l

   

  ADENGO 315 SC Środek jest przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych.

  ADENGO dawkowanie

  Uprawa

  Agrofag

  Termin stosowania

  Dawka

  Kukurydza

  Chwasty wrażliwe: chwastnica jednostronna, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, komosa biała, przytulia czepna, rdest powojowaty, rdest ptasi, rumian pospolity, samosiewy rzepaku, szarłat szorstki, tasznik pospolity, włośnice.

  środek stosować po siewie ale przed wschodami kukurydzy (BBCH 00- 09) lub w po wschodach kukurydzy do końca fazy 2 liści (BBCH 10-12).

  0,44 l/ha.

   

  Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

  Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

   

  Specyfikacja

  Marka: Bayer

  EAN: 5908229368565

  Pojemność
  Cena

  Opinie - Adengo 315 SC

  Usługi

  Cena brutto:
  305,52 zł za 1szt.

  Produkt dostępny

  Wysyłka 24h

  Ilość:

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma