Zadzwoń (48) 66 80 471

info@agrosimex.com.pl

Złoto dla "Doradcy Sadowniczego"!

Magazyn „Doradca Sadowniczy” wydawany przez Agrosimex przy współpracy z Concept Publishing Polska, zwyciężył w konkursie Power of Content Marketing Awards Szpalty Roku 2017.

To prestiżowa rywalizacja, w której biorą udział rozwiązania content marketingowe z całego kraju. W jury konkursu zasiadają wybitni branżowi eksperci, a nagrody przyznawane są w 37 kategoriach – dla projektów drukowanych, multimedialnych oraz strategii i narzędzi marketingowych.

Doradca Sadowniczy” okazał się bezkonkurencyjny w kategorii Content marketing – rolnictwo i pokrewne. Jury konkursu, uzasadniając werdykt, doceniło profesjonalne działania w niszowej branży, z trudną grupą docelową. Zwróciło także uwagę na wysoką jakość artykułów eksperckich oraz styl komunikacji spójny z założeniami projektu.

Doradca Sadowniczy” wydawany jest już od 5 lat. Jest zbiorem artykułów eksperckich, porad i zaleceń dotyczących ochrony roślin przed chorobami, szkodnikami, zwalczania chwastów oraz nawożenia sadów i jagodników.

Dociera stale do około 8500 prenumeratorów i cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród sadowników. Ponadto magazyn prócz dystrybucji wysyłkowej trafia również do sklepów ogrodniczych, urzędów gmin, urządów miast, urzędów pracy, poczty i innych instytucji na terenach upraw sadowniczych. „Doradca Sadowniczy” jest dostępny dla czytelników podczas targów branżowych, konferencji i szkoleń.

Share this story

Szczególnie polecamy

ES RUNWAY Potencjał najwyższych lotów

ES RUNWAY Potencjał najwyższych lotów ES RUNWAY charakterystyka kukurydzy Doskonałe...

 Sprawdź

ES JOKER Najmocniejszy w talii

ES JOKER Najmocniejszy w talii ES JOKER charakterystyka kukurydzy Odmiana...

 Sprawdź

ES Gallery Bije wszystkie rekordy

ES Gallery Bije wszystkie rekordy ES Gallery charakterystyka kukurydzy Wybitna...

 Sprawdź

Mantoli CS Kiszonka krowę zadowoli

Mantoli CS Kiszonka krowę zadowoli Mantoli CS charakterystyka kukurydzy Bardzo...

 Sprawdź