Zapraszamy na TSW 2017

Opublikowano:

Już wkrótce 7 edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa, największego wydarzenia branży ogrodniczej w Polsce. Zeszłoroczna edycja gościła niemal 12tysięcy odwiedzających.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2017 odbędą się w dniach 11-12 stycznia. Po raz drugi w Warsaw Expo w Nadarzynie– najnowocześniejszym i największym centrum konferencyjno-wystawienniczym w tej części Polski. Świetna lokalizacja przy al. Katowickiej to wygodny i szybki dojazd oraz dogodny dostęp do wielomiejscowego parkingu. TSW znane są nie tylko z wystawy, na której swoją ofertę prezentują najważniejsze polskie i zagraniczne firmy z branży, ale przede wszystkim z konferencji na których poruszane są najistotniejsze dla producentów owoców i warzyw zagadnienia.
rejestracja tswPodczas TSW 2017, wygłoszonych zostanie blisko 60 wykładów przez polskich i zagranicznych naukowców oraz praktyków. Konferencja sadownicza, truskawkowa, o warzywach polowych oraz uprawach pod osłonami poruszają tematy związane z prowadzeniem i ochroną upraw, doborem odmian i nowymi technologami wpływającymi na wydajność produkcji.

Natomiast Sadownicze Forum Ekonomiczne to panel dyskusyjny podczas, którego omawiane są zagadnienia promocji polskich owoców oraz możliwości ich sprzedaży na nowych rynkach.

Wśród wystawców TSW obecne są polskie, jak i zagraniczne firmy. Na targach prezentowane będą maszyny do uprawy i zbioru jak i nawozy, środki ochrony, szkółki, nasiona, opakowania, chłodnie i wiele innego sprzętu i akcesoriów niezbędnych w produkcji sadowniczej i warzywniczej. W tym roku do grona patronów TSW dołączyła doskonale znana wszystkim producentom warzyw- firma Rijk Zwaan.

TSW po raz piąty zostało objęte patronatem honorowym przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wśród patronów branżowych jest Związek Sadowników RP, Towarzystwo Rozwoju Sadów Karłowych, Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw, Stowarzyszenie Producentów Pomidorów i Ogórków pod Osłonami oraz po raz pierwszy Unia Owocowa i Stowarzyszenie Polskich Szkółkarzy.

Więcej informacji o Targach Sadownictwa i Warzywnictwa TSW na stronie: www.tsw.com.pl

Już dziś zapraszamy serdecznie wszystkich zwiedzających, związanych z branżą ogrodniczą do odwiedzenia TSW.