Zadzwoń (48) 66 80 471

info@agrosimex.com.pl

ZAPRASZAMY NA SADOWNICZĄ KONFERENCJĘ REGIONALNĄ

Pogram konferencji:

Początek konferencji o godz. 10.00

1. Ochrona jabłoni i gruszy w intensywnych sadach towarowych z uwzględnieniem minimalnych pozostałości pestycydów – Robert Binkiewicz
2. Nawożenie i dokarmianie drzew w aspekcie wysokiego plonu w sezonie 2018 – Iwona Polewska, Krzysztof Zachaj
3. Nowe produkty do ochrony upraw sadowniczych w sezonie ’19 – Michał Malicki
4. Skuteczne rozwiązania z zakresu ochrony upraw sadowniczych firmy NUFARM – Agnieszka Ptaszek, Nufarm
5. Nawodnienie i fertygacja upraw – wybór elementów optymalizujących koszty budowy instalacji – Mariusz Byliniak
6. Projektowanie konstrukcji sadowniczych dla różnych typów sadów – Tomasz Domański
7. Laboratoryjne wykrywanie agrofagów i ocena jakości gleby – Instytut Agronomiczny Fertico
8. Globalne trendy w innowacyjności odmian jabłoni i typów nasadzeń – Karol Szulc, Janusz Miecznik

Wypełnij formularz i zapisz się na nadchodzące spotkanie - formularz rejestracyjny

KLAUZULE ZGODY

Zaznacz wszystkie zgody

Zgoda na przetwarzanie przez Agrosimex danych osobowych w celach marketingowych. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych (w tym m.in. w celu marketingu bezpośredniego, oferowania przez Agrosimex produktów i usług innych podmiotów z Grupy Kapitałowej Agrosimex Sp. z o.o. oraz naszych partnerów biznesowych).

Zgoda na przetwarzanie przez Agrosimex danych osobowych pod kątem Pana/Pani potrzeb, czyli profilowania. Jeśli wyrazisz poniższą zgodę będziesz otrzymywać jeszcze atrakcyjniejsze oferty, dostosowane dokładnie do Twoich potrzeb.

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na otrzymywanie od Agrosimex Sp. z o.o. informacji handlowej drogą elektroniczną. Jeśli wyrazisz poniższą zgodę będziesz otrzymywać informacje o najnowszych promocjach prosto na np. Twoją pocztę e-mail lub telefon komórkowy. Dzięki temu nic cię nie ominie.

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na otrzymywanie od Agrosimex Sp. z o.o. informacji handlowej partnerów Agrosimex Jeśli wyrazisz poniższą zgodę będziemy Cię informować o specjalnych promocjach innych podmiotów z Grupy Kapitałowej Agrosimex Sp. z o.o. oraz naszych partnerów. Twoje dane nie będą udostępniane innym firmom, a oferta będzie prezentowana przez Agrosimex Sp. z o.o.

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na prowadzenie marketingu telefonicznego. Jeśli wyrazisz poniższą zgodę będziesz zawsze na bieżąco. Aby przekazać ci informację o najnowszych i najciekawszych ofertach, będziemy kontaktować się z tobą na podany numer telefonu.

Organizator:

Sponsorzy:

Partnerzy medialni:

Partnerzy merytoryczni: