Zadzwoń (48) 66 80 471

info@agrosimex.com.pl

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ TRUSKAWKOWĄ

Pogram konferencji:

Początek konferencji o godz. 10.00

1. Ważne, ekonomiczne zagrożenia środowiskowe w uprawie truskawek, rozwiązania dla kluczowych problemów – Michał Malicki
2. Jak wiele owoców jest w chłodniach – prognoza rynku w nadchodzącym sezonie – Inter-Trade
3. Zarządzanie nawadnianiem i fertygacją na plantacjach truskawek wybór elementów optymalizujących koszty budowy instalacji – Mariusz Byliniak
4. Jak podejść do produkcji truskawek powtarzających? – Krzysztof Sak – Agronomberries
5. Szkodniki – narastający problem na plantacjach truskawek – Barbara Błaszczyńska
6. Przypomnienie najnowszych rozwiązań firmy SAP do produkcji roślin jagodowych – Sumi Agro Poland
7. Skuteczne rozwiązania z zakresu upraw sadowniczych firmy NUFARM – Agnieszka Ptaszek, Nufarm
Podczas konferencji zaplanowany jest poczęstunek.

Wypełnij formularz i zapisz się na nadchodzące spotkanie - formularz rejestracyjny

KLAUZULE ZGODY

Zaznacz wszystkie zgody

Zgoda na przetwarzanie przez Agrosimex danych osobowych w celach marketingowych. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych (w tym m.in. w celu marketingu bezpośredniego, oferowania przez Agrosimex produktów i usług innych podmiotów z Grupy Kapitałowej Agrosimex Sp. z o.o. oraz naszych partnerów biznesowych).

Zgoda na przetwarzanie przez Agrosimex danych osobowych pod kątem Pana/Pani potrzeb, czyli profilowania. Jeśli wyrazisz poniższą zgodę będziesz otrzymywać jeszcze atrakcyjniejsze oferty, dostosowane dokładnie do Twoich potrzeb.

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na otrzymywanie od Agrosimex Sp. z o.o. informacji handlowej drogą elektroniczną. Jeśli wyrazisz poniższą zgodę będziesz otrzymywać informacje o najnowszych promocjach prosto na np. Twoją pocztę e-mail lub telefon komórkowy. Dzięki temu nic cię nie ominie.

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na otrzymywanie od Agrosimex Sp. z o.o. informacji handlowej partnerów Agrosimex Jeśli wyrazisz poniższą zgodę będziemy Cię informować o specjalnych promocjach innych podmiotów z Grupy Kapitałowej Agrosimex Sp. z o.o. oraz naszych partnerów. Twoje dane nie będą udostępniane innym firmom, a oferta będzie prezentowana przez Agrosimex Sp. z o.o.

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na prowadzenie marketingu telefonicznego. Jeśli wyrazisz poniższą zgodę będziesz zawsze na bieżąco. Aby przekazać ci informację o najnowszych i najciekawszych ofertach, będziemy kontaktować się z tobą na podany numer telefonu.

Organizator:

Sponsorzy:

Partnerzy medialni:

Partnerzy merytoryczni: