Zadzwoń (48) 66 80 471

info@agrosimex.com.pl

Agrosimex jest doświadczoną, dynamiczną firmą, która docenia umiejętności i poświęcenie swoich pracowników, umożliwiając im rozwój osobisty i zawodowy. Pracownikami firmy są wysokiej klasy specjaliści w swoich dziedzinach i to im zawdzięczamy nasz sukces rynkowy i przewagę konkurencyjną.

ZATRUDNIMY

Magazynier Goliany 43

OBOWIĄZKI:

  • bezpośrednia obsługa klientów
  • prawidłowe przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie,
  • kontrola otrzymywanych dokumentów,
  • tworzenie dokumentów magazynowych,
  • wystawianie w systemie komputerowym magazynowych dokumentów obrotowych,
  • współpraca z Działem Sprzedaży.

WYMAGANIA OD KANDYDATA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych,
  • uczciwość, skrupulatność i sumienność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość podstaw obsługi komputera.

OFERUJEMY:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • zdobycie konkretnej wiedzy branżowej
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia umiejętności

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: monika.sobczynska@agrosimex.com.pl

Przepraszamy, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH- DORADCÓW SADOWNICZYCH

MIEJSCE PRACY: powiat Grójecki

OBOWIĄZKI:

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Fachowe doradztwo w zakresie uprawy, nawożenia, ochrony roślin
  • Pozyskiwanie nowych klientów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ogrodnicze)
  • Mile widziane doświadczenie w branży sadowniczej
  • Znajomość rynku sadowniczego
  • Zdolności negocjacyjne
  • Obowiązkowość, skrupulatność
  • Dyspozycyjność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zdolności interpersonalne
  • Chęć do pracy i nauki
  • Prawo jazdy kat. B

OFERJEMY:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, w miłym zespole
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia niezbędne do pracy: telefon komórkowy, samochód, laptop
  • Bezpłatne szkolenia z zakresu sprzedaży oraz znajomości produktów

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym i klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacja@agrosimex.com.pl