Zadzwoń (48) 66 80 471

info@agrosimex.com.pl

Agrosimex na kolejnej imprezie "Pola Klasy S"

5 maja 2012 w Ulhówku firma Agrosimex już po raz drugi w tym roku uczestniczyła jako wystawca w imprezie polowej koncernu Syngenta z cyklu „Pola Klasy S”. Nasza firma zaprezentowała tam swoją ofertę nawozową dla upraw rolniczych – kukurydzy, buraka cukrowego, rzepaku i zbóż.
Wśród wielu produktów znalazły się m.in. Microstar PZ – do nawożenia startowego kukurydzy, rzepaku, buraka cukrowego, Rosahumus – do poprawy żyzności gleby oraz nawozy dolistne z rodziny: Rosaleaf, Rosasol, Agrocean i Algex (z algami), Mikrostar (helatowy Mikrostar complex i pojedyncze nawozy mikroelementowe) oraz „kareta nawozów borowych (Bolero, Manniplex, Missibor, Rheobor). W Ulhówku – pomimo zimna i chłodów – w spotkaniu uczestniczyło ok. 700 rolników z gospodarstw rolnych z terenu Zamojszczyzny i Lubelszczyzny.

Zaplanowaliśmy jeszcze udział w kolejnych spotkaniach m.in. w miejscowości Dąbrowa Łazy – 26.06.2012. Serdecznie zapraszamy!

Pola Klasy S Syngenty to dla rolników dobra okazja do zapoznania się z ofertą środków produkcji dla rolnictwa tej firmy oraz firm z nią współpracujących, m.in. firmy Agrosimex, a w szczególności z nowościami w ofercie. Chcieliśmy przy tej okazji przypomnieć, że nasze nawozy takie jak Microstar PZ i Rosahumus znajdują się w programie AgriClub Syngenty, adresowanym do ich klientów z gospodarstw rolnych.

pks2_2012_0

pks2_2012_1

pks2_2012_2

pks2_2012_3

Share this story

Szczególnie polecamy

ES RUNWAY Potencjał najwyższych lotów

ES RUNWAY Potencjał najwyższych lotów ES RUNWAY charakterystyka kukurydzy Doskonałe...

 Sprawdź

ES JOKER Najmocniejszy w talii

ES JOKER Najmocniejszy w talii ES JOKER charakterystyka kukurydzy Odmiana...

 Sprawdź

ES Gallery Bije wszystkie rekordy

ES Gallery Bije wszystkie rekordy ES Gallery charakterystyka kukurydzy Wybitna...

 Sprawdź

Mantoli CS Kiszonka krowę zadowoli

Mantoli CS Kiszonka krowę zadowoli Mantoli CS charakterystyka kukurydzy Bardzo...

 Sprawdź