Zadzwoń (48) 66 80 471

info@agrosimex.com.pl

Agrosimex na kolejnej imprezie "Pola Klasy S"

5 maja 2012 w Ulhówku firma Agrosimex już po raz drugi w tym roku uczestniczyła jako wystawca w imprezie polowej koncernu Syngenta z cyklu „Pola Klasy S”. Nasza firma zaprezentowała tam swoją ofertę nawozową dla upraw rolniczych – kukurydzy, buraka cukrowego, rzepaku i zbóż.
Wśród wielu produktów znalazły się m.in. Microstar PZ – do nawożenia startowego kukurydzy, rzepaku, buraka cukrowego, Rosahumus – do poprawy żyzności gleby oraz nawozy dolistne z rodziny: Rosaleaf, Rosasol, Agrocean i Algex (z algami), Mikrostar (helatowy Mikrostar complex i pojedyncze nawozy mikroelementowe) oraz „kareta nawozów borowych (Bolero, Manniplex, Missibor, Rheobor). W Ulhówku – pomimo zimna i chłodów – w spotkaniu uczestniczyło ok. 700 rolników z gospodarstw rolnych z terenu Zamojszczyzny i Lubelszczyzny.

Zaplanowaliśmy jeszcze udział w kolejnych spotkaniach m.in. w miejscowości Dąbrowa Łazy – 26.06.2012. Serdecznie zapraszamy!

Pola Klasy S Syngenty to dla rolników dobra okazja do zapoznania się z ofertą środków produkcji dla rolnictwa tej firmy oraz firm z nią współpracujących, m.in. firmy Agrosimex, a w szczególności z nowościami w ofercie. Chcieliśmy przy tej okazji przypomnieć, że nasze nawozy takie jak Microstar PZ i Rosahumus znajdują się w programie AgriClub Syngenty, adresowanym do ich klientów z gospodarstw rolnych.

pks2_2012_0

pks2_2012_1

pks2_2012_2

pks2_2012_3

Share this story

Szczególnie polecamy

RGT Amazzonite F1 | Plon Odporny Na Wirusy

RGT Amazzonite F1 to odmiana stanowiąca odpowiedź na rosnący w...

 Sprawdź

Rzepak PT 274 F1 | Przełącza na turbo

Rzepak PT 274 F1 cechuje bardzo duży wigor i szybki...

 Sprawdź

Rzepak DK Exterrier | Nie Choruje i Plonuje

Rzepak DK Exterrier to klasyczna odmiana mieszańcowa o dłuższym okresie...

 Sprawdź

ASX Corn

ASX Corn to wieloskładnikowy granulowany nawóz mineralny NPK z siarką,...

 Sprawdź