Zadzwoń (48) 66 80 471

info@agrosimex.com.pl

Agrosimex na kolejnej imprezie "Pola Klasy S"

5 maja 2012 w Ulhówku firma Agrosimex już po raz drugi w tym roku uczestniczyła jako wystawca w imprezie polowej koncernu Syngenta z cyklu „Pola Klasy S”. Nasza firma zaprezentowała tam swoją ofertę nawozową dla upraw rolniczych – kukurydzy, buraka cukrowego, rzepaku i zbóż.
Wśród wielu produktów znalazły się m.in. Microstar PZ – do nawożenia startowego kukurydzy, rzepaku, buraka cukrowego, Rosahumus – do poprawy żyzności gleby oraz nawozy dolistne z rodziny: Rosaleaf, Rosasol, Agrocean i Algex (z algami), Mikrostar (helatowy Mikrostar complex i pojedyncze nawozy mikroelementowe) oraz „kareta nawozów borowych (Bolero, Manniplex, Missibor, Rheobor). W Ulhówku – pomimo zimna i chłodów – w spotkaniu uczestniczyło ok. 700 rolników z gospodarstw rolnych z terenu Zamojszczyzny i Lubelszczyzny.

Zaplanowaliśmy jeszcze udział w kolejnych spotkaniach m.in. w miejscowości Dąbrowa Łazy – 26.06.2012. Serdecznie zapraszamy!

Pola Klasy S Syngenty to dla rolników dobra okazja do zapoznania się z ofertą środków produkcji dla rolnictwa tej firmy oraz firm z nią współpracujących, m.in. firmy Agrosimex, a w szczególności z nowościami w ofercie. Chcieliśmy przy tej okazji przypomnieć, że nasze nawozy takie jak Microstar PZ i Rosahumus znajdują się w programie AgriClub Syngenty, adresowanym do ich klientów z gospodarstw rolnych.

pks2_2012_0

pks2_2012_1

pks2_2012_2

pks2_2012_3

Share this story

Szczególnie polecamy

Tensjometr IRROMETER

Tensjometr – charakterystyka Tensjometry są idealne do planowania nawadniania w...

 Sprawdź

Tensjometr standardowy

Tensjometr - charakterystyka Tensjometry są idealne do planowania nawadniania w...

 Sprawdź

Linia kroplująca Netafim – DripNet PC

Linia kroplująca Netafim DripNet PC - charakterystyka Linia kroplująca Netafim...

 Sprawdź

Rury PE

Rury PE - charakterystyka Rury polietylenowe są obecnie najchętniej wykorzystywane...

 Sprawdź