Zadzwoń (48) 66 80 471

info@agrosimex.com.pl

Agrosimex na kolejnej imprezie "Pola Klasy S"

5 maja 2012 w Ulhówku firma Agrosimex już po raz drugi w tym roku uczestniczyła jako wystawca w imprezie polowej koncernu Syngenta z cyklu „Pola Klasy S”. Nasza firma zaprezentowała tam swoją ofertę nawozową dla upraw rolniczych – kukurydzy, buraka cukrowego, rzepaku i zbóż.
Wśród wielu produktów znalazły się m.in. Microstar PZ – do nawożenia startowego kukurydzy, rzepaku, buraka cukrowego, Rosahumus – do poprawy żyzności gleby oraz nawozy dolistne z rodziny: Rosaleaf, Rosasol, Agrocean i Algex (z algami), Mikrostar (helatowy Mikrostar complex i pojedyncze nawozy mikroelementowe) oraz „kareta nawozów borowych (Bolero, Manniplex, Missibor, Rheobor). W Ulhówku – pomimo zimna i chłodów – w spotkaniu uczestniczyło ok. 700 rolników z gospodarstw rolnych z terenu Zamojszczyzny i Lubelszczyzny.

Zaplanowaliśmy jeszcze udział w kolejnych spotkaniach m.in. w miejscowości Dąbrowa Łazy – 26.06.2012. Serdecznie zapraszamy!

Pola Klasy S Syngenty to dla rolników dobra okazja do zapoznania się z ofertą środków produkcji dla rolnictwa tej firmy oraz firm z nią współpracujących, m.in. firmy Agrosimex, a w szczególności z nowościami w ofercie. Chcieliśmy przy tej okazji przypomnieć, że nasze nawozy takie jak Microstar PZ i Rosahumus znajdują się w programie AgriClub Syngenty, adresowanym do ich klientów z gospodarstw rolnych.

pks2_2012_0

pks2_2012_1

pks2_2012_2

pks2_2012_3

Share this story

Szczególnie polecamy

Qrop mix

Qrop mix granulowany nawóz potasowo-wapniowy do stosowania posypowego Qrop mix -...

 Sprawdź

Soja odmiany Malaga

Soja odmiany Malaga Perła południa! MALAGA to najpóźniejsza odmiana soi,...

 Sprawdź

Soja odmiany Lissabon

Soja odmiany Lissabon Dopracowana do perfekcji! LISSABON to jedna z...

 Sprawdź

Soja odmiany Amandine

Soja odmiany Amandine Dobre strąków rozłożenie, łatwiejsze koszenie! Cechy odmiany...

 Sprawdź